Vážení zákazníci, nově můžete při objednávkách do 5 kg využít přepravní službu Zásilkovna. Vyzvednout si svůj voňavý balíček můžete na kterémkoliv z 1500 výdejních míst kdykoliv budete chtít a také ušetříte na dopravném. Přejeme Hezký den Vaše JCandles.

KONTAKTY

BANNER-kontakty1

 

Jana Palle s.r.o., Sadová 44, 74601, Opava             l              IČ: 04673611, DIČ: CZ04673611              l             info@jcandles.com   +420 731 413 676

 


 

NÁŠ TÝM


 

 dita_2(1)    jirka_1    karol
Dita Vavrečková   Jiří Vavrečka   Bc. Karolína Vavrečková
výroba & výzkum   obchodní oddělení   marketingového oddělení

Většinu svého času (i toho volného) se věnuji vytváření nových produktů a vylepšování těch stávajících. Kontroluji kvalitu našich výrobků, starám se o zakázkovou výrobu a vše co je s ní spojené. Vytvářím design našeho webu, našich výrobků  a dělám asi dalších tisíc věcí, které jsou potřebné, aby člověk byl ve svém podnikání úspěšný.

 

Hlavní náplní mé práce je prodej a vše s ním spojené. Pokud jsem v kanceláři, tak se věnuji péči o naše zákazníky, komunikuji s nimi osobně, telefonicky i e-mailem, posílám jim newslettery se zajímavými informacemi a novinkami, a když je potřeba tak vyřizuji pochůzky nebo nakupuji výrobní materiál.

 

Mojí prací je komunikace se zákazníky, zodpovídám jim jejich dotazy a spravuji sociální sítě. Starám se o gramatickou správnost popisků. Připravuji podklady pro změny, výběrové pohovory a nejrůznější popisky a tabulky. V neposlední řadě pomáhám s výběrem vůní, vosků a tvarů. No zkrátka od každého trochu.

 

 

       
 ver¦Źa2    marta    

veru-h

Veronika Vavrečková   Martina Kramná   Veronika Heisigová
ekonomické oddělení   expediční oddělení   výrobní oddělení

Mým hlavním úkolem je, aby všechno v administrativě fungovalo tak jak má. Spravuji poštu, objednávky, kontroluji aktuální stav skladu a starám se o účetnictví. Kromě toho se starám o přidávání nových produktů na web. Vytvářím nejrůznější štítky pomocí nichž se snažím děvčatům ve výrobě zjednodušit práci.

 

 

Mám na starosti skladovou evidenci, údržbu skladu, nákup balícího materiálu. Řídím celou expedici, od balení výrobků, ukládaní do skladu až po vychystávání a zasílání vyřízených objednávek. Ve výrobním oddělení rozděluji práci, dohlížím na to, aby vše fungovalo tak jak má a aby se práce odváděla správně a včas.

 

 

Výroba svíček je sice velmi náročná, ale boží. V praxi to znamená, že si musím pamatovat všechny receptury - složení vosků, dávkování barev, teploty lití, no prostě veškeré výrobní postupy. Kromě výroby mám na starost také kontrolu kvality, každý výrobek musím nejprve otestovat, vše přesně zaevidovat, založit testovací vzorky a pak teprve můžu začít vyrábět.

 

 

       
 milada    icon_žena   icon_žena
Milada Vavrečková   Eva Betlachová   Zuzana Moravčíková
balící oddělení   výrobní oddělení   grafička

Mojí náplní práce je vychystávání forem do kterých se svíčky následně plní. Zodpovídám za to, aby všude byly ty správné knoty, správna barva, přesné procento vůně. A v neposlední řadě mám na starosti balení našich výrobků, lepím na ně štítky obrázky a ukládám je do krabiček. Musím být pořád v pozoru, abych nic nepopletla a  vše vypadalo tak jak má.

 

Jsem nejstarším členem našeho týmu. Mám na starosti přípravu balícího materílálu, který společně s klubem důchodců brzy ráno stříháme na míru, balíme výplně do voskových luceren, skládáme sáčky a lepíme různé krabičky. Zároveň se starám o pitný režim, vařím kávu, chystám občerstvení, prostě vytvářím pohodovou atmosféru ve firmě. 

 

Mým hlavním úkolem je tvorba grafiky. Vytvářím letáčky, katalogy, krabičky a hlavně všechny obrázky. Zpracovávám návrhy a připravuji data k tisku. Na starost mám také správu webu, návrh jeho designu,  zakládání produktových karet, tvoření popisků, textů do blogu a v neposlední řadě tvorbu reklamních banerů. Prostě dávám podobu všem našim výrobkům.

 

 

       
    icon_muž    
    Ing.Michal Staněk    
    editor    
   

Mám na starosti všechny texty, focení produktů a natáčení videí. Píšu tématické články, e-booky a snažím se co nejvíce přiblížit zákazníkům naše produkty. Pečuji o naše firemní zákazníky, kteří si objednávají výrobky přímo na míru. Vytvářím databáze našich klientů a nejrůznější tabulky.

   

 

 

 

KDE NÁS NAJDETE?

   
     

 

 

Uložit