KONTAKTY

KDE NÁS NAJDETE?

 

banner_dum-svicek_solna-23

 

banner_kontakty_new1

      

Jana Palle s.r.o., Solná 23, 74601, Opava                   l          IČ: 04673611, DIČ: CZ04673611          l                   info@jcandles.com   +420 731 413 676

 


 

NÁŠ TÝM


 

 dita_4    karol    ver¦Źa2
 Dita Vavrečková   Ing. Karolína Vavrečková   Veronika Vavrečková
 vývoj & výzkum   marketingového oddělení    ekonomické oddělení
 
Většinu svého času (i toho volného) se věnuji vytváření nových produktů a vylepšování těch stávajících. Kontroluji kvalitu našich výrobků, starám se o zakázkovou výrobu a vše co je s ní spojené. Vytvářím design našeho webu, našich výrobků  a dělám asi dalších tisíc věcí, které jsou potřebné, aby člověk byl ve svém podnikání úspěšný
 
Mojí prací je komunikace se zákazníky, zodpovídám jim jejich dotazy a spravuji sociální sítě. Starám se o gramatickou správnost popisků. Připravuji podklady pro změny, výběrové pohovory a nejrůznější popisky a tabulky. V neposlední řadě pomáhám s výběrem vůní, vosků a tvarů. No zkrátka od každého trochu.
 
Mým hlavním úkolem je, aby všechno v administrativě fungovalo tak jak má. Spravuji poštu, objednávky, kontroluji aktuální stav skladu a starám se o účetnictví. Kromě toho se starám o přidávání nových produktů na web. Vytvářím nejrůznější štítky pomocí nichž se snažím děvčatům ve výrobě zjednodušit práci. 
 

veru-h

  index_2    zuzka
Veronika Heisigová   Štěpánka Řehulková   Zuzana Moravčíková
výrobní oddělení   balící oddělení   grafička
Výroba svíček je sice velmi náročná, ale krásná. V praxi to znamená, že si musím pamatovat všechny receptury - složení vosků, dávkování barev, teploty lití, no prostě veškeré výrobní postupy. Kromě výroby mám na starost také kontrolu kvality, každý výrobek musím nejprve otestovat, vše přesně zaevidovat, založit testovací vzorky a pak teprve můžu začít vyrábět. 
 
Mojí náplní práce je vychystávání forem do kterých se svíčky následně plní. Zodpovídám za to, aby všude byly ty správné knoty, správna barva, přesné procento vůně. A v neposlední řadě mám na starosti balení našich výrobků, lepím na ně štítky obrázky a ukládám je do krabiček. Musím být pořád v pozoru, abych nic nepopletla a  vše vypadalo tak jak má.
 
Mým hlavním úkolem je tvorba grafiky. Vytvářím letáčky, katalogy, krabičky a hlavně všechny obrázky. Zpracovávám návrhy a připravuji data k tisku. Na starost mám také správu webu, návrh jeho designu,  zakládání produktových karet, tvoření popisků, textů do blogu a v neposlední řadě tvorbu reklamních banerů. Prostě dávám podobu všem našim výrobkům.
 

index_2

   

index_2

   jirka_1
        Jiří Vavrečka
prodejní a expediční oddělení       obchodní ředitel
Mám na starosti skladovou evidenci, údržbu skladu, nákup balícího materiálu. Řídím celou expedici, od balení výrobků, ukládaní do skladu až po vychystávání a zasílání vyřízených objednávek. Ve výrobním oddělení rozděluji práci, dohlížím na to, aby vše fungovalo tak jak má a aby se práce odváděla správně a včas.
 
 
 
 
Hlavní náplní mé práce je prodej a vše s ním spojené. Pokud jsem v kanceláři, tak se věnuji péči o naše zákazníky, komunikuji s nimi osobně, telefonicky i e-mailem, posílám jim newslettery se zajímavými informacemi a novinkami, a když je potřeba tak vyřizuji pochůzky nebo nakupuji výrobní materiál.
tel: 731 413 676 |  j.vavrecka@jcandles.com
 
         

Uložit