Vážení zákazníci, nově můžete při objednávkách do 5 kg využít přepravní službu Zásilkovna. Vyzvednout si svůj voňavý balíček můžete na kterémkoliv z 1500 výdejních míst kdykoliv budete chtít a také ušetříte na dopravném. Přejeme Hezký den Vaše JCandles.
Kód: 002324 | Výrobce: JCandles

vonná svíčka Zodiac | Ryby

269 Kč / ks 222,31 Kč bez DPH

Oplývají uměleckým či matematickým nadáním. Jsou empatické, obětavé a vždy připravené pomoci druhým. Jsou citlivé a mají smysl pro mystiku.

znamení zvěrokruh ve vůni
 
SWEET PAPAYA
 

Nevtíravě nasládlá vůně exotického ovoce  s podmanivou esencí  lístků neroli a půvabnou vůní sladké papáji. Jemná a vábivá vůně dálek provoní celý prostor a dokáže vyčarovat příjemnou a uklidňující atmosféru.

Kategorie: SVÍČKY ZNAMENÍ
Hmotnost: 0.505 kg

ALL_PRODUKT-KOLECKCE_zodiac

 

12 ORIGINÁLNÍCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

 

AQUARIUS / VODNÁŘ má originální, pohotové myšlení a velké tvůrčí schopnosti. Je důmyslný, vynalézavý, pečlivý, chytrý a vytrvalý. Výborně vládne slovem, je velmi přímý a otevřený.

PISCES / RYBY oplývají uměleckým či matematickým nadáním. Jsou empatické, obětavé a vždy připravené pomoci druhým. Jsou citlivé a mají smysl pro mystiku.

ARIES / BERAN má nevyčerpatelný optimismus. Míří přímo k dosažení svých cílů. Je nadán výjimečnými organizačními a vůdčími schopnostmi. Je vynalézavý, duchapřítomný, bystrý, čilý, otevřený a přímý.

TAURUS / BÝK má zdravý úsudek, drží se konkrétních dat a vychází ze zkušeností. Je vytrvalý, pilný, své projekty vždy dokončí.

GEMINI / BLÍŽENCI zůstávají stále mladí, jsou svobodní a nikdo je nemůže vlastnit. Jednají plánovitě a racionálně. Jsou rychlí, bystří, vynalézaví, věcní, kritičtí, logičtí a výrazně intelektuální. Jsou dobří komunikátoři a velmi zvídaví.

CANCER / RAK upřednostňuje pocity a city před fakty. Má bohatou fantazii a představivost. Je empatický, přizpůsobivý a konzervativní. Má výjimečnou paměť. Vždy je připraven pomoci ostatním.

LEO / LEV má schopnost vidět věci z nadhledu. Oplývá klidným, sebejistým a rozhodným jednáním. Je velkorysý, poctivý a má schopnost získat druhé na svou stranu.

VIRGO / PANNA má schopnost plánovat a vytyčovat cíle. Je manuálně zručná, vysoce racionální a má smysl pro řád. Je spolehlivá, pragmatická, ale přizpůsobivá.

LIBRA / VÁHA mají tvůrčí schopnosti, umí se vyjadřovat a jsou výborní komunikátoři. Důležitý je pro ně kontakt s lidmi. Neustále srovnávají a posuzují. Jsou tolerantní.

SCORPIO / ŠTÍR se snaží proniknout k jádru problému. Mívá velkou výdrž, silnou vůli a pronikavou inteligenci. Je velmi důsledný, vytrvalý, rozhodný, cílevědomý, vnímavý a bystrý.

SAGITTARIUS / STŘELEC se raduje z pohybu a akce. Je snadno inspirován a motivován. Je obklopen štěstím a úspěchem. Je tolerantní, otevřený, upřímný a optimistický.

CAPRICORN / KOZOROH stojí vždy pevnýma nohama na zemi. Je jedním z nejstabilnějších znamení zvěrokruhu. Kozoroh je velmi pilný, přesný, rozvážný vytrvalý, stálý, neúnavný a důsledný, nechybí mu velká soustředěnost. Je obdařen praktičností a šetrností.

 

PARAMETRY
Rozměry svíčky: 16,5 x 6,5 cm
Druh vosku: palmový vosk
Délka hoření: +/-75 hodin
Váha: +/- 500 g

 

PROHLÉDNĚTE SI KATALOG ČI BROŽURKU SVÍČEK ZODIAC

esoteric_katalog

ZODIAK

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: