AKCE
Kód: 001365 | Výrobce: JCandles

vonná svíčka - Snowflake 150 g

46 Kč / ks 38 Kč bez DPH

SNĚHOVÁ VLOČKA

Vůně čerstvého sněhu doplněna o aroma hřejivého medu a nasládlého ovoce, vytváří spojení  jedinečných mixů zimních tónu.

Vánoční vůně dodávají zvláštní nádech tajemna a smyslnosti, vytvářejí harmonickou sváteční atmosféru bílých vánoc a chladivého čerstvého sněhu.

 

Kategorie: VÝPRODEJOVÉ CENY

ALL_NA-ESHOP_PARAFFINE_VANOCEpng

PARAFÍNOVÉ VONNÉ SVÍČKY - CHRISTMAS

Ruční zpracování nejčistších vosků v kombinaci s neobyčejnými vůněmi dokonale provoní Váš domov na dlouhé hodiny. Rovnoměrné promíchaní vosků a esencí zaručí svíčce jedinečnou intenzivní vůni po celou dobu hoření.

PARAMETRY


Rozměry svíčky: 8x5 cm

Druh vosku: parafínový vosk
Délka hoření: +/- 25 hod.
Váha: 150 g

 

 

VÁNOCE SKLO SNOWFLAKE
AKCE
113 Kč / ks
(93 Kč bez DPH)

SNĚHOVÁ VLOČKA Vůně čerstvého sněhu doplněna o aroma hřejivého medu a nasládlého ovoce, vytváří spojení jedinečných mixů zimních tónů. Vánoční vůně dodávají zvláštní nádech tajemna a smyslnosti, vytvářejí harmonickou sváteční atmosféru bílých vánoc a chladivého čerstvého sněhu.

Na zboží v doprodeji se nevztahuji velkoobchodní ceny. 
Detail
Kód: 023107
aromawax snowflake
72 Kč / ks
(60 Kč bez DPH)

SNĚHOVÁ VLOČKA Vůně čerstvého sněhu doplněna o aroma hřejivého medu a nasládlého ovoce, vytváří spojení jedinečných mixů zimních tónů. Vánoční vůně dodávají zvláštní nádech tajemna a smyslnosti, vytvářejí harmonickou sváteční atmosféru bílých vánoc a chladivého čerstvého sněhu. Okouzlující vůně se stanou Vašim nepostradatelným společníkem. ♥ Balení obsahuje 5 ks aroma vosku.

Na zboží v doprodeji se nevztahuji velkoobchodní ceny. 
Detail
Kód: 003222

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: