Kód: 002294 | Výrobce: JCandles

vonná svíčka Herbal | Black Opium

248 Kč / ks 205 Kč bez DPH

ČERNÉ OPIUM

S květinovou vůní jasmínu, opojným nádechem pačuli, kadidla a dřeva vás přenese do vzdáleného orientu.

Hudbou inspirovaná orientální kořeněná vůně s tajemně vyjádřenou smyslností.

herbal_opium

8 PODMANIVÝCH BYLINNÝCH VŮNÍ
Aloe Vera, Black Opium, Camomile Field, Cannabis Buds, Country Lavender, Eucalyptus Oil, Rosemary & Lavender, True Patchouli

PARAMETRY
Rozměry svíčky: 16,5 x 5,5 cm
Druh vosku: palmový vosk
Délka hoření: 52 hodin
Váha: 360 g

PROHLÉDNOUT_TMAVÉ

HERBAL

Vneste do svých domovů tajemnou a smyslnou krásu, která v sobě ukrývá rafinovanou kombinaci ručního zpracování vosku
a zapomenuté kouzlo voskařského řemesla.

Uložit

Uložit

Uložit

TEA LIGHT HERBAL BLACK OPIUM
DÁREK
286 Kč / ks
(236 Kč bez DPH)

ČERNÉ OPIUM Černé opium s květinovou vůní jasmínu, opojným nádechem pačuli, kadidla a dřeva vás přenese do vzdáleného orientu. Hudbou inspirovaná orientální kořeněná vůně s tajemně vyjádřenou smyslností. ♥ DÁREK - skleněný svícen ke každému balení.

Detail
Kód: 003321
vonná svíčka Chakra | 7. čakra - Duchovnost
288 Kč / ks
(238 Kč bez DPH)

DUCHOVNOST Tato čakra je spojena s božskou energií a seberealizací. Pomáhá nám pochopit dění ve vesmíru, dává pocit klidu a porozumění dění okolo nás. ♥ energeticky nabité svíčky ♥ krystalické čakrové svíčky v jemné vůni opia BLACK OPIUM Černé opium s květinovou vůní jasmínu, opojným nádechem pačuli, kadidla a dřeva Vás přenese do vzdáleného orientu. Hudbou inspirovaná orientální kořeněná vůně s tajemně vyjádřenou smyslností.

Detail
Kód: 002492
vonná svíčka Chakra | 4. čakra - Láska
288 Kč / ks
(238 Kč bez DPH)

LÁSKA Tato čakra je centrem soucitu a lásky. Přináší vášeň, pochopení, odpuštění a schopnost milovat. Dodává fyzickou energii a vitalitu. ♥ energeticky nabité svíčky ♥ krystalické čakrové svíčky v jemné vůni opia BLACK OPIUM Černé opium s květinovou vůní jasmínu, opojným nádechem pačuli, kadidla a dřeva Vás přenese do vzdáleného orientu. Hudbou inspirovaná orientální kořeněná vůně s tajemně vyjádřenou smyslností.

Detail
Kód: 002461
vonná svíčka Chakra | 1. čakra - Hojnost
288 Kč / ks
(238 Kč bez DPH)

HOJNOST Tato čakra uvádí věci do pohybu. Pomáhá se soustředěním a nalézáním důvěry, umožňuje uskutečňovat naše sny, dodává trpělivost. ♥ energeticky nabité svíčky ♥ krystalické čakrové svíčky v jemné vůni opia BLACK OPIUM Černé opium s květinovou vůní jasmínu, opojným nádechem pačuli, kadidla a dřeva Vás přenese do vzdáleného orientu. Hudbou inspirovaná orientální kořeněná vůně s tajemně vyjádřenou smyslností.

Detail
Kód: 002430
vonná svíčka Chakra | 2. čakra - Kreativita
288 Kč / ks
(238 Kč bez DPH)

KREATIVITA Tato čakra ovlivňuje (vládne) radost, potěšení, peníze, smysl života a kreativitu. Spojuje nás s našimi emocemi, pocity, smyslností a sexualitou. ♥ energeticky nabité svíčky ♥ krystalické čakrové svíčky v jemné vůni opia BLACK OPIUM Černé opium s květinovou vůní jasmínu, opojným nádechem pačuli, kadidla a dřeva Vás přenese do vzdáleného orientu. Hudbou inspirovaná orientální kořeněná vůně s tajemně vyjádřenou smyslností.

Detail
Kód: 002447
vonná svíčka Chakra | 3. čakra - Důvěra
288 Kč / ks
(238 Kč bez DPH)

DŮVĚRA Tato čakra je držitelem „Chi“ neboli životní síly, osobní moci. Působí na naši energii sebevědomí. Přináší harmonii do našeho života. ♥ energeticky nabité svíčky ♥ krystalické čakrové svíčky v jemné vůni opia BLACK OPIUM Černé opium s květinovou vůní jasmínu, opojným nádechem pačuli, kadidla a dřeva Vás přenese do vzdáleného orientu. Hudbou inspirovaná orientální kořeněná vůně s tajemně vyjádřenou smyslností.

Detail
Kód: 002454
vonná svíčka Chakra | 6. čakra - Intuice
288 Kč / ks
(238 Kč bez DPH)

INTUICE Čakra třetího oka představuje centrum psychické síly. Řídí intuici, moudrost, představivost a znalosti. Dodává energii, která probouzí naši mysl. ♥ energeticky nabité svíčky ♥ krystalické čakrové svíčky v jemné vůni opia BLACK OPIUM Černé opium s květinovou vůní jasmínu, opojným nádechem pačuli, kadidla a dřeva Vás přenese do vzdáleného orientu. Hudbou inspirovaná orientální kořeněná vůně s tajemně vyjádřenou smyslností.

Detail
Kód: 002485
vonná svíčka Chakra | 5. čakra - Komunikace
288 Kč / ks
(238 Kč bez DPH)

KOMUNIKACE Pátá neboli krční čakra je centrem komunikace a představuje naši schopnost komunikovat. Ovlivňuje ji naše tvořivost, čestnost a pravdivost. ♥ energeticky nabité svíčky ♥ krystalické čakrové svíčky v jemné vůni opia BLACK OPIUM Černé opium s květinovou vůní jasmínu, opojným nádechem pačuli, kadidla a dřeva Vás přenese do vzdáleného orientu. Hudbou inspirovaná orientální kořeněná vůně s tajemně vyjádřenou smyslností.

Detail
Kód: 002478

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: