Kód: 025712 | Výrobce: JCandles

svatební čajová svíčka Srdce | Magic Ocean

54 Kč / ks 45 Kč bez DPH

MAGICKÝ OCEÁN

Osvěžující vánek mořského vzduchu, svěží, čistý a uklidňující. Šumivé tóny bergamotu, slané vody a španělského mechu, dělají tu pravou středomořskou atmosféru.

Mořská scenérie k uvolnění mysli.

? PURE COLLECTION: MAGIC OCEAN

foto__0017_svatební-kolekce-čajovky-srdíčka-kopie-5

ČAJOVÉ  SVÍČKY VONNÉ

JCANDLES - tea lights  - scented

 

Každá SVATBA je velkou událostí, která vyžaduje pečlivé přípravy, můžete využít široké škály barevných variant a sladit tak celou Vaši svatební dekoraci!

Jako přímí výrobci Vám nabízíme vysoce kvalitní svíčky za přijatelné ceny, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších dovozových materiálů. Díky tomu se stávají naše svíčky jedinečné. Dokážou hořet dlouhé hodiny, nádherně voní a pro slavnostní atmosféru jsou to ty pravé. 

TIP!  věděli jste, že naše čajové svíčky po pár minutách vytvoří nádherně čirý vosk, který vykouzlí překrásnou ladící symfonii světla a odlesku?

To proto, že do svíček používáme vynikající směsi navržené speciálně pro čajové svíčky. 

RADA! čajové svíčky doporučujeme zapalovat vždy v nějakém svícnu či svícínku.

Nejenže svícny podtrhávají krásu průhledných kalíšků, slouží také jako bezpečností ochrana. Postavíte-li totiž volně stojící svíčky do průvanu, může být plamínek svíčky natlačen na okraje kalíšku a tím ho zdeformovat!!           

Pro dokonalou výzdobu svateb a svatebních stolů nabízíme také plovoucí svíčky - ovál, čajové, ale i jiné svíčky nejrůznějších barev a vůní.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE  

rozměry  2,5 x 5 x 5,5 cm
doba hoření +/- 8 hodiny
balení 1 ks | baleno ve fólii
18 ks | baleno ve fólii po 6 ks v kartonovém balení
váha  +/- 35 g
intenzita vůně 1-2-3-4 dle typu vůně 
pohárek na svíčku čirý polykarbonátový kalíšek, vyrobený z recyklovaného plastu - země původu ŠVÝCARSKO
výroba ruční výroba od prvního okamžiku zrození svíčky až do poslední balící úpravy před předáním našim zákazníkům 
složení vosku vyroben z profesionální třídy směsi rostlinných a vysoce rafinovaných parafínů, které jsou určeny speciálně pro vonné svíčky s luxusní stabilitou pro vůně - země původu ANGLIE
knoty svíček bavlněné jádro knotu - cotton core wick, speciální WEDO knoty té nejvyšší kvality jsou používány u profesionálních výrobců v celé Evropě a USA - země původu NĚMECKO
barvy svíček barviva BEKRO jsou RAL akreditované, které používají profesionální výrobci v celé Evropě a USA - země původu NĚMECKO
aroma do svíček prémiové vonné oleje - země původu přední evropské parfémové domy FRANCIE, VELKÁ BRITÁNIE
  
*Zobrazené odstíny barev nemusí odpovídat skutečnému odstínu,věrnost jejich zobrazení se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru!

 

foto 0006 PLOVOUCÍ SRDÍČKA svatební 0013 magic ocean
29 Kč / ks
(24 Kč bez DPH)

MAGICKÝ OCEÁN Osvěžující vánek mořského vzduchu, svěží, čistý a uklidňující. Šumivé tóny bergamotu, slané vody a španělského mechu, dělají tu pravou středomořskou atmosféru. Mořská scenérie k uvolnění mysli. ELEGANTNÍ SLAVNOSTNÍ DEKORACE DODÁ VAŠÍ SVATBĚ NÁDHERNOU ROMANTICKOU ATMOSFÉRU.

Detail
Kód: 026160
foto 0009 čajovky maxi svatební 0010 MAGIC OCEAN
48 Kč / ks
(40 Kč bez DPH)

MAGICKÝ OCEÁN Osvěžující vánek mořského vzduchu, svěží, čistý a uklidňující. Šumivé tóny bergamotu, slané vody a španělského mechu, dělají tu pravou středomořskou atmosféru. Mořská scenérie k uvolnění mysli.

Detail
Kód: 028379

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: