Kód: 025637 | Výrobce: JCandles

svatební čajová svíčka Srdce | Baby Cotton

54 Kč / ks 45 Kč bez DPH

DĚTSKÁ BAVLNA

Sluncem provoněné bavlníkové pole se špetkou citrónu, vodními akcenty zeleného mechu, kombinované s jemnými bílými květy se spojí v eleganci čisté lehkosti.

Obklopte se vůněmi plnými dobré nálady a harmonie.

? PURE COLLECTION: BABY COTTON

foto__0020_svatební-kolekce-čajovky-srdíčka-kopie-20

ČAJOVÉ  SVÍČKY VONNÉ

JCANDLES - tea lights  - scented

 

Každá SVATBA je velkou událostí, která vyžaduje pečlivé přípravy, můžete využít široké škály barevných variant a sladit tak celou Vaši svatební dekoraci!

Jako přímí výrobci Vám nabízíme vysoce kvalitní svíčky za přijatelné ceny, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších dovozových materiálů. Díky tomu se stávají naše svíčky jedinečné. Dokážou hořet dlouhé hodiny, nádherně voní a pro slavnostní atmosféru jsou to ty pravé. 

TIP!  věděli jste, že naše čajové svíčky po pár minutách vytvoří nádherně čirý vosk, který vykouzlí překrásnou ladící symfonii světla a odlesku?

To proto, že do svíček používáme vynikající směsi navržené speciálně pro čajové svíčky. 

RADA! čajové svíčky doporučujeme zapalovat vždy v nějakém svícnu či svícínku.

Nejenže svícny podtrhávají krásu průhledných kalíšků, slouží také jako bezpečností ochrana. Postavíte-li totiž volně stojící svíčky do průvanu, může být plamínek svíčky natlačen na okraje kalíšku a tím ho zdeformovat!!           

Pro dokonalou výzdobu svateb a svatebních stolů nabízíme také plovoucí svíčky - ovál, čajové, ale i jiné svíčky nejrůznějších barev a vůní.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE  

rozměry  2,5 x 5 x 5,5 cm
doba hoření +/- 8 hodiny
balení 1 ks | baleno ve fólii
18 ks | baleno ve fólii po 6 ks v kartonovém balení
váha  +/- 35 g
intenzita vůně 1-2-3-4 dle typu vůně 
pohárek na svíčku čirý polykarbonátový kalíšek, vyrobený z recyklovaného plastu - země původu ŠVÝCARSKO
výroba ruční výroba od prvního okamžiku zrození svíčky až do poslední balící úpravy před předáním našim zákazníkům 
složení vosku vyroben z profesionální třídy směsi rostlinných a vysoce rafinovaných parafínů, které jsou určeny speciálně pro vonné svíčky s luxusní stabilitou pro vůně - země původu ANGLIE
knoty svíček bavlněné jádro knotu - cotton core wick, speciální WEDO knoty té nejvyšší kvality jsou používány u profesionálních výrobců v celé Evropě a USA - země původu NĚMECKO
barvy svíček barviva BEKRO jsou RAL akreditované, které používají profesionální výrobci v celé Evropě a USA - země původu NĚMECKO
aroma do svíček prémiové vonné oleje - země původu přední evropské parfémové domy FRANCIE, VELKÁ BRITÁNIE
  
*Zobrazené odstíny barev nemusí odpovídat skutečnému odstínu,věrnost jejich zobrazení se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru!
0019 foto plovoucí ovalky svatební 0000 BABY COTTON
18 Kč / ks
(15 Kč bez DPH)

DĚTSKÁ BAVLNA Sluncem provoněné bavlníkové pole se špetkou citrónu, vodními akcenty zeleného mechu, kombinované s jemnými bílými květy se spojí v eleganci čisté lehkosti. Obklopte se vůněmi plnými dobré nálady a harmonie.

Detail
Kód: 025422
svatební votive 0009 BABY COTTON
89 Kč / ks
(74 Kč bez DPH)

DĚTSKÁ BAVLNA Sluncem provoněné bavlníkové pole se špetkou citrónu, vodními akcenty zeleného mechu, kombinované s jemnými bílými květy se spojí v eleganci čisté lehkosti. Obklopte se vůněmi plnými dobré nálady a harmonie. ELEGANTNÍ SLAVNOSTNÍ DEKORACE DODÁ VAŠÍ SVATBĚ NÁDHERNOU ROMANTICKOU ATMOSFÉRU.

Detail
Kód: 025224
foto 0008 PLOVOUCÍ SRDÍČKA svatební 0011 baby cotton
29 Kč / ks
(24 Kč bez DPH)

DĚTSKÁ BAVLNA Sluncem provoněné bavlníkové pole se špetkou citrónu, vodními akcenty zeleného mechu, kombinované s jemnými bílými květy se spojí v eleganci čisté lehkosti. Obklopte se vůněmi plnými dobré nálady a harmonie. ELEGANTNÍ SLAVNOSTNÍ DEKORACE DODÁ VAŠÍ SVATBĚ NÁDHERNOU ROMANTICKOU ATMOSFÉRU.

Detail
Kód: 026122

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: