NAŠE ZNAČKA

 

V roce 2010 v rodinném domě v malebné vesničce Jamnice nedaleko Opavy vznikla první svíčka ...

od-te-doby-se-toho-hodne-zmenilo1


 

Forever_pouring

 

Jana Palle s.r.o je výrobcem luxusních svíček, interiérových vůní a prodejcem materiálu na výrobu svíček, od předních britských firem.

Stali jsme se jedním z předních výrobců zakázkové výroby svíček a vonných doplňků v ČR, ale také v zahraničí. Našimi zákazníky jsou parfémové společnosti, prestižní školy, města, ale také drobní podnikatelé. Díky ruční výrobě jsme schopni vyrobit jak menší, tak i velké zakázky přesně podle představ zákazníků.


 JCandles  | SVÍČKY KTERÉ SI ZAMILUJETE ... 


 

Svíčky, se dají vyrábět různě, ručně nebo strojově, z levnějších i dražších materiálů. My jsme se rozhodli dělat svíčky ručně a hlavně srdcem. Do každé dáváme poctivost, upřímnost, stálost a lásku. Chceme, aby naše svíčky nejen krásně voněly a hořely, ale také aby krásně vypadaly.

 

Pracujeme s těmi nejlepšími dodavateli a kvalitu našich materiálů pečlivě testujeme. Dáváme si záležet na propracování jednotlivých receptůr, a od našich produktů očekáváme dokonalost. Díky nekonečným nápadům a nevyčerpatelné chuti pracovat a zdokonalovat naše výrobky se naše svíčky stávají jedinečným originálem.

Při-výrobě-požíváme-ty-nejkvalitnější-suroviny... 

Pracujeme s širokou škálou rostlinných vosků, jako je sójový, kokosový, řepkový a palmový vosk. K některým naších výrobků přidáváme také parafínový vosk, který je plně rafinovaný, čistě bílý, bez zápachu a té nejvyšší kvality.  

Vosky nakupujeme od předních evropských výrobců, kteří vyrábí přírodní svíčkové vosky, které se řadí mezi nejlepší na trhu.

 Naše-pozornost-je-zaměřena-na-vůně...

Specializujeme se převážně na výrobu vonných svíček a vonných doplňků.

Používáme vonné oleje s přírodními výtažky květin, ovoce a koření.

 Koupíte-li si méně kvalitní svíčku, často se stává, že vůně zmizí dříve, než svíčka dohoří. My si vytváříme vlastní receptury tak, aby každá svíčka nejen krásně hořela, ale aby její vůně byla cítit do poslední chvíle.

 

 Nová-řada-svíček--NATURAL---ECO--nabízí-alternativu-šetrnou-k-životnímu-prostředí...2

 

Produkty NATURAL Eco v sobě skrývají mnohé. Svíčky z této řady jsou vyrobeny z čistě přírodního sójovo-kokosového vosku, jehož spalování je o 50% delší než u minerálních vosků. Vonná esence 9-ti bylinn je složená ze 100% přírodní silice. Ale protože je i mnoho lidí, kterým nevyhovuje, připravili jsme speciální řadu výrobků Natural Eco zcela bez vůně.

Filozofie řady NATURAL je zaměřena na životní prostředí. Používáním sójových svíček se rozhodujete podporovat krásu kolem nás. Můžete si užívat příjemné atmosféry a cítit se přitom skvěle. Navíc se jedná o zdravotně nezávadné produkty, které jsou šetrné k Vašemu zdraví.

 


 

IKONA_O-NÁS_HVEZDA IKONA_O-NÁS_KVALITA IKONA_O-NÁS_HAND-MADE