Křídový sprej Pinty Plus | HOŘČICE - YELLOW MUSTARD

Kód: CK801
Akce
219 Kč –40 %
Snímek obrazovky 2018 11 06 v 16.12.47
219 Kč –40 % 132 Kč / ks
Můžeme doručit do:
2.6.2023
Možnosti doručení

Křídový sprej pro dekorativní účely na bázi vody. 

Vytváří ultra matný povrch se sametovým vzhledem. Ideální pro jakýkoli povrch: dřevo, melanin, plátno, železo, plast, karton, dokonce i na sklo a pěnový polystyren. Během prvních 15 minut může být umyt vodou s mýdlem. Zaručuje maximální krytí a je rychleschnoucí.
Jedním z hlavních znaků našeho spreje je, že je vytvořen na bázi vody, dává nám tak možnost použití různých technik. Je zdravotně nezávadný. Práce s ním je velice jednoduchá.

Technická charakteristika:

Vydatnost: 400 ml = 2m2

Schnutí: na dotek 20 minut, celkem 1 hod. 

Přestříkání stejnou barvou 1 hod. nebo jinými nátěry 24 hod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: Umožňuje lehké zdobení i více nástřiky ploch s cílem dát jim letitý "vintage" styl. K dosažení hladkého povrchu je doporučena aplikace několika tenkých vrstev (možno i mokré do mokrého) s případným použitím zvolené dekorativní techniky, nechat zaschnout. Lehkým broušením lze dosáhnout požadované struktury.  Dle zvolené dekorativní techniky a způsobu použití se přestříká bezbarvým lakem. Maximální kryvost, vysoký lesk, hladký a jednotný povrch.

Jak aplikovat:
Povrch upravovaného povrchu musí být čistý, suchý a zbavený nečistot.
Zatřeste plechovkou intenzivně po dobu 1 minuty, až uslyšíte zvuk kuliček. Sprej stříkejte ze vzdálenosti 25/30 cm, rychle aplikujte tenké vrstvy, nejprve horizontálně a pak vertikálně. Doporučuje se stříkat dvě tenké vrstvy místo jedné silné vrstvy, aby se dosáhlo rovnoměrné pokrytí a nedocházelo ke stékání barvy. Po dokončení aplikace obraťte plechovku dne vzhůru a stlačte trysku, dokud nezačne vycházet pouze plyn, aby se zabránilo ucpání trysky. Nepoužívejte na zařízení připojené k elektrické síti a aplikujte ve větraných prostorách.

Tipy:
Před aplikací doporučujeme soudržné povrchy lehce přebrousit pro zvýšení přilnavosti, nesoudržné části povrchu úplně odstranit.
Sprej používejte ve vertikální pozici.
Jakmile je povrch suchý, použijte hadřík k odstranění zbytku křídového prachu.
Počkejte 5 minut mezi stříkáním jednotlivých vrstev. Pouze pokud je povrch suchý na dotek, můžete aplikovat další vrstvu. Před její aplikací otřete hadříkem křídový prach.
V případě, pokud je tryska zaschlá, očistěte ji hadříkem s vodou a pokračujte ve stříkání.
Pro možnost umývání a utírání nastříkaného předmětu doporučujeme aplikaci vodouředitelného laku.


farba-kredowa-pintyplus_12501

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: