Kód: 12595

Knoty STABILO 5 - pro rostlinné a sojové vosky - 110 mm | 10 ks

45 Kč / ks 37,19 Kč bez DPH

Stabilo Wick

Řada Stabilo se používá v mnoha různých aplikacích a je zvláště kompatibilní s vysoce parfémovanými parafínovými / směsnými voskovými aplikacemi a tvrdšími tavnými rostlinnými vosky.

Větší knoty Stabilo jsou také vhodné pro směsi rostlinných vosků, přičemž Stabilo 14-18 se běžně používá v sójových svíčkách o obsahu 30 cl.

Kategorie: KOMPONENTY NA VÝROBU
Hmotnost: 0.01 kg

Stabilo Wicks

Pokud jde o flexibilitu, je Stabilo knot těžké porazit. Vyrobený firmou Heinz Jahnsen, knot Stabilo je jedním z nejpoužívanějších knotů od profesionálních výrobců. Jak název napovídá, knot zůstává během hoření velmi stabilní a má dostatek energie. Tato kombinace výkonu a kontroly z něj činí absolutní "knot" .

Stejně jako V Wick používá Stabilo knot pět bavlněných návleků, z nichž každá je opatřena nitě pro stabilitu papíru.

Knoty STABILO (dříve známé jako CD knoty) jsou ploché pletené knoty se speciálním papírovým vláknem tknutým kolem nich. Tyto knoty jsou navrženy tak, aby podporovaly maximální a konzistentní kapilární funkci a současně zajistily správnou polohu plamene. 

Stabilo 4, Stabilo 5, Stabilo 6 - jsou ploché pletené knoty se speciálním papírovým vláknem tknutým kolem nich. Tato konfigurace je navržena tak, aby podporovala maximální a konzistentní kapilární funkci a současně zajistila polohu plamenu při řezání knotu. Řada Stabilo se používá v mnoha různých aplikacích a je zvláště kompatibilní s vysoce parfémovanými parafínovými / směsnými voskovými aplikacemi a tvrdšími tavnými rostlinnými vosky.

Větší knoty Stabilo jsou také vhodné pro směsi rostlinných vosků, přičemž Stabilo 14-18 se běžně používá v sójových svíčkách o obsahu 30 cl.

Všechny knoty mají délku 110 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: