Kód: 025897 | Výrobce: JCandles

svatební čajová svíčka | Jasmin & Orchid

38 Kč / ks 31 Kč bez DPH

JASMÍN & ORCHIDEJ

Vaše mysl se v mžiku přenese do rozkvetlých zahrad. Neodolatelné květy orchidejí, jasmínu, jemných fialek a růží, jsou namíchány do romantické vůně .

Luxusní květinová vůně, díky které se budete cítit pozitivně naladěni.

HARMONY COLLECTION: JASMIN & ORCHID

foto_kategorie_0013_SVATEBNÍ-KOLEKCE_ČAJOVÉ-SVÍČKY_MINI

ČAJOVÉ  SVÍČKY VONNÉ

JCANDLES - TEA LIGHTS  - SCENTED

 

Každá SVATBA je velkou událostí, která vyžaduje pečlivé přípravy, můžete využít široké škály barevných variant a sladit tak celou Vaši svatební dekoraci!

Jako přímí výrobci Vám nabízíme vysoce kvalitní svíčky za přijatelné ceny, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších dovozových materiálů. Díky tomu se stávají naše svíčky jedinečné. Dokážou hořet dlouhé hodiny, nádherně voní a pro slavnostní atmosféru jsou to ty pravé. 

TIP!  VĚDĚLI JSTE, ŽE NAŠE ČAJOVÉ SVÍČKY PO PÁR MINUTÁCH VYTVOŘÍ NÁDHERNĚ ČIRÝ VOSK, KTERÝ VYKOUZLÍ PŘEKRÁSNOU LADÍCÍ SYMFONII SVĚTLA A ODLESKU?

To proto, že do svíček používáme vynikající směsi navržené speciálně pro čajové svíčky. 

RADA! ČAJOVÉ SVÍČKY DOPORUČUJEME ZAPALOVAT VŽDY V NĚJAKÉM SVÍCNU ČI SVÍCÍNKU.

Nejenže svícny podtrhávají krásu průhledných kalíšků, slouží také jako bezpečností ochrana. Postavíte-li totiž volně stojící svíčky do průvanu, může být plamínek svíčky natlačen na okraje kalíšku a tím ho zdeformovat!!           

Pro dokonalou výzdobu svateb a svatebních stolů nabízíme také plovoucí svíčky - ovál, čajové, ale i jiné svíčky nejrůznějších barev a vůní.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE  

rozměry 2,7 x 4 cm
doba hoření +/- 9 hodiny
balení 1 ks | baleno ve fólii
24 ks | baleno v kartonovém balení
váha  +/- 20 g
intenzita vůně 1-2-3-4 dle typu vůně 
pohárek na svíčku čirý polykarbonátový kalíšek, vyrobený z recyklovaného plastu - země původu ŠVÝCARSKO
výroba ruční výroba od prvního okamžiku zrození svíčky až do poslední balící úpravy před předáním našim zákazníkům 
složení vosku vyroben z profesionální třídy směsi rostlinných a vysoce rafinovaných parafínů, které jsou určeny speciálně pro vonné svíčky s luxusní stabilitou pro vůně - země původu ANGLIE
knoty svíček bavlněné jádro knotu - cotton core wick, speciální WEDO knoty té nejvyšší kvality jsou používány u profesionálních výrobců v celé Evropě a USA - země původu NĚMECKO
barvy svíček barviva BEKRO jsou RAL akreditované, které používají profesionální výrobci v celé Evropě a USA - země původu NĚMECKO
aroma do svíček prémiové vonné oleje - země původu přední evropské parfémové domy FRANCIE, VELKÁ BRITÁNIE
  
*Zobrazené odstíny barev nemusí odpovídat skutečnému odstínu,věrnost jejich zobrazení se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru!
svatební votive 0013 JASMIN ORCHID
89 Kč / ks
(74 Kč bez DPH)

JASMÍN & ORCHIDEJ Vaše mysl se v mžiku přenese do rozkvetlých zahrad. Neodolatelné květy orchidejí, jasmínu, jemných fialek a růží, jsou namíchány do romantické vůně . Luxusní květinová vůně, díky které se budete cítit pozitivně naladěni. ELEGANTNÍ SLAVNOSTNÍ DEKORACE DODÁ VAŠÍ SVATBĚ NÁDHERNOU ROMANTICKOU ATMOSFÉRU.

Detail
Kód: 025293

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: