Kód: 025248 | Výrobce: JCandles

svatební votivní svíčka ve skle | Country Lavender

89 Kč / ks 74 Kč bez DPH

VENKOVSKÁ LEVANDULE

Vonný zázrak z jižních svahů francouzské Provence. Bohatou a opojnou vůni květů levandule doplňuje jemný nádech eukalyptu. Příjemná vůně levandule vás bude vybízet k relaxaci a uvolnění.

Dopřejte si francouzský luxus přímo u vás doma.

ELEGANTNÍ SLAVNOSTNÍ DEKORACE DODÁ VAŠÍ SVATBĚ NÁDHERNOU ROMANTICKOU ATMOSFÉRU.

HARMONY COLLECTION: COUNTRY LAVENDER

KATEGORIE_svatební_votive2__0006_LAVENDER

Votivka ve skleněném svícnu  

JCANDLES - VOTIVE CANDLES - SCENTED

 

Každá SVATBA je velkou událostí, která vyžaduje pečlivé přípravy, můžete využít široké škály barevných variant a sladit tak celou Vaši svatební dekoraci!

Jako přímí výrobci Vám nabízíme vysoce kvalitní svíčky za přijatelné ceny, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších dovozových materiálů. Díky tomu se stávají naše svíčky jedinečné. Dokážou hořet dlouhé hodiny, nádherně voní a pro slavnostní atmosféru jsou to ty pravé. 

TIP!  TYTO SVÍČKY JSOU IDEÁLNÍM ZPŮSOBEM, JAK VYZKOUŠET ŠIROKOU NABÍDKU NAŠICH VŮNÍ.

Votivní svíčky stačí umístit do skleněného svícnu, zapálit a je hotovo. Votivní svíčka dokáže neuvěřitelně dlouho, překrásně vonět místnost a svítit celou noc. 

RADA! VĚDĚLI JSTE, ŽE POKUD POSTAVÍTE VOTIVNÍ SVÍČKU JCANDLES DO SVÍCNU URČENÉHO PŘÍMO PRO VOTIVNÍ SVÍČKY, BUDE SVÍČKA HOŘET NEJMÉNĚ O 5 HODIN DÉLE, NEŽ V JAKÉMKOLIV JINÉM SKLENĚNÉM SVÍCNU?

Nikdy nezapalujte volně stojící votivní svíčky. Votivní svíčky jsou vyrobeny tak, že se roztékají a proto musí být umístěny ve speciálním kalíšku nebo svícnu!!           

Pro dokonalou výzdobu svateb a svatebních stolů nabízíme také plovoucí svíčky - ovál, čajové, ale i jiné svíčky nejrůznějších barev a vůní.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE  

rozměry   5,5 x 4,6 cm
doba hoření +/- 15 hodiny, ve vhodném kalíšku nebo svícnu až 21 hodin
balení 1 ks | baleno ve fólii
7 ks | baleno ve fólii v kartonovém balení
váha  +/- 66 g
intenzita vůně 1-2-3 dle typu vůně 
výroba ruční výroba od prvního okamžiku zrození svíčky až do poslední balící úpravy před předáním našim zákazníkům 
složení vosku vyroben z profesionální třídy směsi rostlinných a vysoce rafinovaných parafínů, které jsou určeny speciálně pro vonné svíčky s luxusní stabilitou pro vůně - země původu ANGLIE
knoty svíček bavlněné jádro knotu - cotton core wick, speciální WEDO knoty té nejvyšší kvality jsou používány u profesionálních výrobců v celé Evropě a USA - země původu NĚMECKO
barvy svíček barviva BEKRO jsou RAL akreditované, které používají profesionální výrobci v celé Evropě a USA - země původu NĚMECKO
aroma do svíček prémiové vonné oleje - země původu přední evropské parfémové domy FRANCIE, VELKÁ BRITÁNIE
  
*Zobrazené odstíny barev nemusí odpovídat skutečnému odstínu,věrnost jejich zobrazení se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru!

Uložit

Uložit

foto 0013 PLOVOUCÍ SRDÍČKA svatební 0006 country lavender
29 Kč / ks
(24 Kč bez DPH)

VENKOVSKÁ LEVANDULE Vonný zázrak z jižních svahů francouzské Provence. Bohatou a opojnou vůni květů levandule doplňuje jemný nádech eukalyptu. Příjemná vůně levandule vás bude vybízet k relaxaci a uvolnění. Dopřejte si francouzský luxus přímo u vás doma. ELEGANTNÍ SLAVNOSTNÍ DEKORACE DODÁ VAŠÍ SVATBĚ NÁDHERNOU ROMANTICKOU ATMOSFÉRU.

Detail
Kód: 026139
0001 foto plovoucí ovalky svatební 0018 COUNTRY LAVENDER
18 Kč / ks
(15 Kč bez DPH)

VENKOVSKÁ LEVANDULE Vonný zázrak z jižních svahů francouzské Provence. Bohatou a opojnou vůni květů levandule doplňuje jemný nádech eukalyptu. Příjemná vůně levandule vás bude vybízet k relaxaci a uvolnění. Dopřejte si francouzský luxus přímo u vás doma.

Detail
Kód: 025439
foto 0002 čajovky mini svatební 0017 COUNTRY LAVENDER
38 Kč / ks
(31 Kč bez DPH)

VENKOVSKÁ LEVANDULE Vonný zázrak z jižních svahů francouzské Provence. Bohatou a opojnou vůni květů levandule doplňuje jemný nádech eukalyptu. Příjemná vůně levandule vás bude vybízet k relaxaci a uvolnění. Dopřejte si francouzský luxus přímo u vás doma.

Detail
Kód: 025842
PYTLÍČEK S LEVANDULÍ SE STÍTKEM
NOVINKA
65 Kč / ks
(54 Kč bez DPH)

Levandule je známá svými léčivými účinky. Používá se na uklidnění, při bolestech hlavy, nespavosti, nervozitě nebo závratích.

Detail
Kód: 10308

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: