Vážení zákazníci, nově můžete při objednávkách do 5 kg využít přepravní službu Zásilkovna. Vyzvednout si svůj voňavý balíček můžete na kterémkoliv z 1500 výdejních míst kdykoliv budete chtít a také ušetříte na dopravném. Přejeme Hezký den Vaše JCandles.
Kód: 12576

dřevěný knot s plíškem - 10 mm | 2 ks

57 Kč / ks 47,11 Kč bez DPH

DŘEVĚNÝ KNOT

Naše nové dřevěné knoty  WOOD WICK do svíček ve skle, jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí získat větší kontrolu nad jejich svícením.

Dřevěný knot se používá pro výrobu tzv. wood wick svíček, kde po zapálení vydává charakteristický zvuk praskajícího dřeva.

Kategorie: WOOD WICK | dřevěné knoty
Hmotnost: 0.013 kg

2 x WOOD WICK | 2 x plíšek

10 mm x 170 mm

Prořezové dřevěné profily jsou jednoduché pásky (nelaminované) a budou hořet v parafinových voscích a směsných voscích v jednoduchých konfiguracích. 

Mohou být také použity v rostlinných voscích, jako je sója nebo řepka, ale obvykle je třeba tuto aplikaci zdvojnásobit. Podívejte se na níže uvedené konfigurace ...

Single Wick : Parafin nebo smíšené vosky

Double Wick & Double Half Wick : Rostlinné vosky

Triple Half Wick : Velmi těžké kombinovat knoty (tj. Kde všechno ostatní selže).

 

POKYNY / ODSTRAŇOVÁNÍ PROBLÉMŮ

Na rozdíl od bavlněných knotů mají dřevěné dýky k dispozici omezené velikosti, takže jejich přizpůsobení může být obtížnější než při použití standardních knotů. V podstatě musíte buď změnit wood wick (tj. Oříznutím tenkého pásku z okraje, aby se zmenšila velikost plamene), nebo změnit složení vosku. Ta se obvykle dosahuje přidáním malého množství včelího vosku k "škrcení" kapilárního účinku zvýšením viskozity. To vyžaduje hodně praxe, ale může přinést vynikající výsledky.  To obvykle zvýší velikost roztaveného bazénu. V přírodních voskových systémech dosahuje kokosový vosk podobné výsledky.

Knot musí být vždy oříznut tak, aby před prvním osvětlením byl  nejméně 5 mm nad voskem. Pokud tak neučiníte, může dojít k špatnému výkonu a k výhřevům během spalování.

Pokud se knot během spalování zhasne, je pravděpodobné, že směs není vhodná pro knot. Můžete zkusit snížit hladinu vůně nebo přidat pruhy čerpadel, jak je uvedeno ve výše uvedených konfiguracích. Neprůsvitné čerpací pásky (k dispozici v rozměrech 6 mm x 67 mm) jsou vyrobeny z měkkého dřeva a nabízejí velký nárůst paliva, zatímco prasklé pásy čerpadel (také 6 mm x 67 mm) nabízejí nižší nárůst. Zdvojnásobení knotu účinně mění systém na vrstvený knot. Experiment je klíčem!

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: