Kód: 12690

Dřevěný knot s plíškem - 5 mm x 170 mm | 2 ks

57 Kč / ks 47,11 Kč bez DPH

DŘEVĚNÝ KNOT

Naše nové dřevěné knoty  WOOD WICK do svíček ve skle, jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí získat větší kontrolu nad jejich svícením.

Dřevěný knot se používá pro výrobu tzv. wood wick svíček, kde po zapálení vydává charakteristický zvuk praskajícího dřeva.

Kategorie: WOOD WICK | dřevěné knoty
Hmotnost: 0.012 kg

2 x WOOD WICK | 2 x plíšek

5 mm x 170 mm

Dřevěné knoty jsou jednoduché pásky (nelaminované) a budou hořet v parafinových voscích a směsných voscích. 

 

POKYNY / ODSTRAŇOVÁNÍ PROBLÉMŮ

Na rozdíl od bavlněných knotů jsou dřevěné knoty k dispozici v omezené velikosti, takže jejich přizpůsobení může být obtížnější než při použití standardních knotů. V podstatě musíte buď ztenčit wood wick (tj. oříznutím tenkého pásku z okraje, aby se zmenšila velikost plamene), nebo změnit složení vosku. To se obvykle dosahuje přidáním malého množství včelího vosku k "škrcení" kapilárního účinku zvýšením viskozity. To vyžaduje hodně praxe, ale může přinést vynikající výsledky.  To obvykle zvýší velikost roztaveného bazénu.

Knot musí být vždy oříznut tak, aby před prvním zapálením byl nejméně 5 mm nad voskem. Pokud tak neuděláte, může dojít k špatnému hoření k výhřevům během spalování.

Pokud knot během spalování zhasne, je pravděpodobné, že směs není vhodná pro knot. Můžete zkusit snížit množství vůně nebo přidat další knot, jak je uvedeno ve výše uvedených konfiguracích. Experiment je klíčem!

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: