DŮM SVÍČEK A BYTOVÝCH VŮNÍ | OPAVA, Solná 23

DSC_9957

 

 

DŮM SVÍČEK A BYTOVÝCH VŮNÍ

Vůně, které si zamilujete...

Jsme rodinná firma, která se specializuje na výrobu vonných svíček a bytových vůní. V našem obchůdku v Opavě na Solné ulici č.23 prodáváme svíčky, které sami vyrábíme. A protože kromě vůní milujeme i styl Provence přidali jsme do sortimentu i bytovou dekoraci a doplňky. Najdete u nás také i styl Vintage, dárkové předměty nebo sezónní trendy. Obchůdek je tak plný zajímavých kousků.

Svou práci děláme s láskou a rádi vám prostřednictvím našich produktů přinášíme radost. Ke každému zákazníkovi přistupujeme specificky a snažíme se vždy udělat vše proto, aby jste od nás odcházeli s radostí. 

Najdete u nás pouze kousky, které bychom si sami pořídili domů, a musíme se přiznat, že taky nikdy neodoláme a nějaký z nich si domů odneseme :).   Neustále se snažíme sortiment doplňovat o zajímavé kousky nebo produkty, které v Opavě neumíte jinde najít. Proto jsme do nabídky přidali produkty chráněné dílny, hrnečky s ručně pletenými svetříky nebo skleněné baňky.

Pro kreativce jsme připravili i hobby koutek, které si můžete pořídit materiál pro vaši domácí výrobu svíček či mýdel. Dekorační ubrousky nebo křídové spreje Pinty Plus pro zkrášlení nábytku.

A aby toho nebylo málo, zapojili jsme se do spolupráce se společnosti Uloženka a stali jsme se jejich výdejním místem. Takže si budete někdy posílat balík zvolte variantu Uloženka nebo Mallpoint a stavte se pro balíček k nám :).

Stálou nabídku najdete zde na e-shopu. Dekoraci, novinky a detailnější informace o prodejně najdete na Facebooku ve skupince DŮM SVÍČEK | SOLNÁ 23 OPAVA na následujícím odkaze:

https://www.facebook.com/groups/411331093005625/.

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí - pátek  08:30 - 12:00 | 12:30 - 17:00

 

 

dum-svicek2   dum-svicek1
Naši prodejnu poznáte podle stylového retro bicyklu.   V naší prodejně si můžete i příjemně posedět.
     
 
     
dum-svicek3   dum-svicek4
Na výběr máte z několika kouzelých barevných a vonných variací.   Vonné vosky do aromalampy si zamilujete.
     
   
     
dum-svicek5    dum-svicek6 
Oblíbené repelentní svíčky v plechovce.   Obrovský výběr vonných olejů do aromalamp.
     
     
     
dum-svicek7   dum-svicek8
Najdete u nás mnoho designových kousků retro dekorací.   Vybrat si můžete i z široké škály motivů stylových ubrousků.
     
 
     
     

 


Těšíme se na vaši návštěvu. 

vaše-jcandles_podpis

 

 

KDE NÁS NAJDETE?